Сезон цукроваріння в Україні розпочато

Виробництво цукру із цукрових буряків урожаю 2017 року розпочали три заводи на Вінниччині —  Томашпільський цукровий завод (ТОВ «Агрокомплекс Зелена долина»), Крижопільський цукровий завод (ЗАТ «Продовольча компанія «Поділля»), ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод», а також по одному заводу в Хмельницькій та Волинській областях: ТОВ «Волочиськ-агро» ВП «Наркевицький цукровий завод» (Хмельницька обл.) та ВАТ «Гнідавський цукровий завод» (м. Луцьк).

Цукровими заводами вже вироблено 7,3 тис. тонн цукру з  81,7 тис. тонн цукросировини.

Загалом в Україні в 2017/2018 МР планують здійснювати діяльність 46 цукрових заводів, що на 4 більше, ніж в минулому сезоні. У новому маркетинговому році очікується виробити цукру на рівні минулого сезону – у межах 2 млн тонн. Внутрішнє споживання оцінюється у 1,5 млн тонн.

Нагадаємо, що в 2016/2017 маркетинговому році українські виробники експортували понад 769 тис. тонн цукру, що є  рекордним показником з експорту солодкого піску в незалежній Україні. Основними імпортерами українського бурякового цукру були країни Азії, Африки та СНД. Найбільше було експортовано до Шрі-Ланки, Грузії, Туреччини, Лівії, більше третини обсягу експорту було відвантажено до країн Африки (Кот-Д’Івуар, Єгипет, Гвінея, Туніс, Того, Південна Африка, Ефіопія).